Alışveriş Sepetim

Geciktirici Spreyler

Geciktirici Spreyler

Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Spreyler

Cinsel ilişkinin sorunsuz geçmesi oldukça önemlidir. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Özellikle erken boşalma problemi ile karşılaşan kişiler ilişkisinde ciddi problemler yaşayabilir. Ancak geciktirici spreyler ile beraber erken boşalma problemi tarih olmuştur. Cinsel ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatan geciktirici sprey ürünleri eşinizin de çok hoşuna gidecek.

Geciktirici Sprey Nedir?

Geciktirici sprey yalnızca ülkemizde değil diğer ülkelerde birçok birey tarafından kullanılıyor. Ancak ürünü ilk defa kullanacak kişiler bu ürünlerin ne olduğunu ve ne işe yaradığını merak ediyor. Geciktirici sprey, erken boşalmanın önüne geçen ve çiftlerin seksten fazla haz almasına yardımcı olan cinsel ürünlerdendir.

Geciktirici spreyler hassas bölgedeki hassasiyeti azaltır. Hassas bölgedeki hassasiyet duygusu azaltılırsa cinsel ilişkinin süresi artırılabilir. Cinsel ilişkinin süresi artarsa bireyler daha fazla özel an yaşama imkânı bulur. Bu geciktirici ürünler sayesinde özel an yaşama imkânı bulan çiftlerin ilişkisi daha kaliteli hale gelir. Buna bağlı olarak ilişkisini kaliteli hale getirmek isteyen bireyler gönül rahatlığı ile bu ürünlere yönelebilir.

Geciktirici Spreyin Etkileri

Geciktirici spreyler cinsel performansı artırma amacıyla üretilen önemli ürünlerdendir. Ancak bu cinsel ürünler de tek etki bu değildir. Bu ürünler sayesinde erkekler ve partnerleri seksten daha fazla verim alabiliyor. Geciktirici spreyin diğer etkileri:

  • Erkeğin cinsel ilişkiden kaçmasının önüne geçer.
  • Kadın ve erkeğin cinsel açlığının artmasını sağlar.
  • Geciktirici etkisi ile beraber cinsel beraberliklerin süresini gözle görülür biçimde artırır.

Geciktirici özelliği olan spreyler erkekler ve kadınlar için özel olarak üretilmiştir. Bireylerin kendisine uygun olan spreyi satın alması önemlidir.

Geciktirici Sprey Zararlı Mıdır?

Geciktirici sprey ile ilgili araştırma yapan kişilerin sayısı artıyor. Bu ürünler ile ilgili araştırma yapan kişiler ürünün zararlı olduğuna dair verilere rastlayabiliyor.

Ancak kaliteli ve kendisini ispat etmiş olan firmalar tarafından üretilen spreyler herhangi bir zarar oluşturmaz. Bunun için bireylerin kaliteli markaları tercih etmesi gerekir.

Uzmanlar tarafından özel koşullarla üretilen bu spreyler üretim aşamasında pek çok testten geçiyor. Bu testler ile beraber geciktirici spreyin var olan zararlı etkileri kolayca görünüp ortadan kaldırılabiliyor. Buna bağlı olarak ürünü kullanmak isteyenlerin sayısı çok hızlı bir şekilde artıyor.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici spreyin kullanımı oldukça basittir. Geciktirici haplara göre daha kolay bir kullanım sağlaması ve işlevsel olması bu ürünlerin en önemli özelliklerindendir. Geciktirici özelliği olan bu sprey, cinsel aktiviteden 15-20 dakika önce kullanılmalıdır. Cinsel aktiviteden önce kullanılması ile beraber üründen daha fazla verim alınır. Ürün, penisin baş kısmına 3-5 defa püskürtülerek kullanılır.

Ürünü kullanmadan önce şişeyi bolca çalkalamak, şişe içerisinde yer alan havanın alınmasını sağlar. Bundan dolayı ürünü kullanmadan önce şişeyi çalkalamak gerekir. Kullanıldıktan sonra kısa süre içerisinde ürünün etkisi görülür.


Geciktirici Spreyin Yan Etkileri

Geciktirici spreyin pek çok avantajı vardır. Bu avantajlardan birisi de ürünlerin yan etkisinin oldukça sınırlı olmasıdır. Ürünün yan etkisi sınırlı olduğu için kullanan kişilerin az bir kesiminde yan etki görülür. Bu ürünlerin yan etkisi uygulama yapılan bölgede kızarma, tahriş ve deri dökülmesi gibi basit etkilerdir.

Yan etki ile karşılaşılması durumunda ürünün kullanımını bırakmak gerekir.

Geciktirici Sprey Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Bazı kişiler geciktirici spreyin doğru kullanımını bilmiyor. Doğru kullanılmadığı zamanlarda üründen beklenen etki görülemiyor. Buna bağlı olarak geciktirici sprey hakkında doğru bilinen yanlışları incelemek gerekir. Bu ürünlerin penisin her tarafına sıkılması doğru bilinen yanlışlardandır. Sprey yalnızca penisin baş bölgesine uygulanır.

Bu ürünler hakkında doğru bilinen bir diğer yanlış ise anında etki etmesidir. Geciktirici sprey anında etki etmez. Ürünün etkisini görmek için 15-20 dakika beklemek gerekebilir.

Model: ED-2612
150000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır Özellikleri Erken boşalmayı yenebilme ve önleyebilme alanında geciktirici cinsel ilaçlara büyük bir güven söz konusudur. Tabi  bu güven ürünün verdiği etkiler ile doğru orantılıdır. Bir çok erkek cinsel ihtiyaçlarını giderebilmek için belirli sürelere i..
215,00TL
Model: ED-2850
Cinsel İlişkiyi Uzatmak İçin Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey Özellikleri Erken boşalma ile alakalı bir çok sorun ve sıkıntı yaşıyorsanız çok doğru bir çözüm yöntemi üzerindesiniz. Bu alanda sizler için üretilmiş bir ok geciktirici ilaç vardır. Ancak cinsel ilişkiyi uzatmak için dooz dragon 34000..
210,00TL
Model: ED-2840
Delay 25000 Bitkisel İçerikli Geciktirici Sprey Özellikleri Erken boşalma ürünleri arasında en sık tercih edilenlerden biri olan delay 25000 bitkisel içerikli geciktirici sprey, bir çok erkeği bu sağlık sorunundan kurtarmış ve ilişkilerinde başarıya ulaştırmıştır. Cinsel hayatta karşılaşılan erken b..
210,00TL
Model: ED-2834
Delay 48000 Erken Boşalma Geciktirici Sprey Erken boşalma sorunu erkeklerde sıkça görülebilen ciddi anlamda sıkıntı yaşatabilen bir problemidir. Bazı erkeler 3 dakikada bazı erkekler de ise 1 dakikada bile boşalmalar olabiliyor. Erken boşalmanın kendi içerisinde safaları bulunmaktadır. Sizler de bu ..
219,00TL
Model: ED-2915
En Etkili Geciktirici Spreyler Dooz Dragon 44000 Özellikleri Geciktirici sprey denildiğinde bir çok ürün akla gelmektedir. Fakat tüketiciler bu ürünlerin hangisinin daha yararlı olduğunu ve kendisi için en yüksek etkiyi hangi ürünün göstereceğini bilememektedir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek..
215,00TL
Model: ED-2913
En İyi Geciktirici Spreyler Rhino Power Cinsel ilişki sürenizin kısa olması hem sizleri hem de partnerlerinizi etkileyecek bir husustur. Cinsel hayatınıza yön vermek için tercih edecek olduğunuz bu ürünler, sizleri kısa sürede başarıya ulaştırabilecek türden ürünlerdir. Cinsel hayatınızda daha iyi b..
449,00TL
Model: ED-2945
Erken Boşalmaya Çözüm Proloonging Geciktirici Sprey Özellikleri Cinsel hayatta her zaman yaşanan bir takım sağlık sorunları yer almaktadır. Bu sorunlarda çözülmediği takdirde beraberinde oluşturduğu diğer sorunların çözümü de hiç kolay olmamaktadır. Bu nedenden dolayı özellikle erkeklerin yaşamış ol..
449,00TL
Model: ED-2942
Erken Boşalmayı Geciktirmek Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey Özellikleri Erkeklerin korkulu rüyası haline gelen erken boşalma sorunu, çözülmediği takdirde daha ciddi sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Erken boşalma gerçekleştiren bir erkek, ilişkilerinin süresini uzatamayacağı gibi her zaman ba..
219,00TL
Model: ED-2940
Ero Aktif Power Sertleştirici Ereksiyon Spreyi Cinsel hayatta erkeklerin yaşamış olduğu temel sıkıntılar ilişkileri oldukça etkileyebilmekte ve her zaman güç durumlar altında kalınmasını sağlayabilmektedir. Oysaki meydana gelen bu sorunların çözümü oldukça basittir. Fakat bireylerin bir çoğu çözümün..
419,00TL
Model: ED-3004
Ero Maraton Uzun Cinsel İlişkiler İçin Sprey Cinsel birlikteliklerinizde başarı oranınızı yüksek tutacak bir çok çeşit ürün yer almaktadır. Bu ürünler sayesinde ilişkileriniz hiç olmadığı kadar renkli olabileceği gibi partnerlerinize sağlayacak olduğunuz yararda bir o kadar artış gösterebilecektir. ..
299,00TL
Model: ED-3031
Geç Boşalma Yöntemleri Scream Geciktirici Sprey Özellikleri Cinsel hayatta yaşanan bir takım sorunlar ilişkileri oldukça etkileyebilmektedir. Öncelikli olarak erkeklerin yaşamış olduğu erken boşalma sorunlarına değinmek gerekmektedir. Çünkü; erken boşalma sorunu yaşayan bir erkek, ilişkilerde partne..
299,00TL
Model: ED-3030
Geç Boşalmak İçin İlaç Ero Delay Sprey Özellikleri Cinsel hayatta başarıya ulaşmak için karşınıza çıkan sorunlardan bir an önce kurtulmanız gerekmektedir. Yaşamış olduğunuz cinsel sağlık sorunlarını ne kadar kısa süre içerisinde çözerseniz o kadar başarılı olma ihtimalinizi arttırabilirsiniz demekti..
295,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)