Alışveriş Sepetim

Kayganlaştırıcılar

Kayganlaştırıcılar

Kuruluk Giderici Medikal Kayganlaştırıcılar

Kayganlaştırıcılar, piyasada çok fazla alternatif olduğu için piyasada birçok madeni yağ markası bulunmaktadır. Bu durumda, diğer şeylerin yanı sıra, farklı markaların ürünlerini tek bir model veya marka kullanarak deneyebilir ve ardından ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Yağ veya su bazlı jel formundaki bu, cinsel sağlık malzemeleri satan birçok yerde mevcut ancak online alışveriş bu konuda çok büyük fayda sağlıyor.

Kendi evinizin rahatlığında seçim yapabilir ve en ucuz fiyatları almak için seçenekleri karşılaştırmak için mümkün olan en kısa sürede biraz pazar araştırması yapabilirsiniz. Bu durumdan faydalanacağınız için jelleri online olarak satın almanızda fayda var. Aynı zamanda satın almak istediğiniz şeylerin detaylarını dikkatlice okuma fırsatınız da var.

Her İhtiyaca Yönelik Kayganlaştırıcılar

Her zaman tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan alternatifler vardır. İstek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan seçenek ile diğer tüm marka ve modellere göre çok daha keyifli bir deneyim yaşama imkânına sahipsiniz. Örneğin anal kayganlaştırıcı arıyorsanız anal seçenekleri var.

Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri

Kayganlaştırıcı özellikleri marka ve modele göre değişmekle birlikte genel olarak gıdaya uygun malzemeden üretildiği için yenilebilir bir yapıya sahiptir. Kayganlaştırıcılar olumlu açıklamalarla adından söz ettiren bir cinsel sağlık ürünüdür yani uzmanlar için faydalıdır. Bilindiği gibi herhangi bir sorun yoktur ve size bu güvenlik sunulmaktadır.

Yağlama jelinin avantajları oldukça fazladır. Cinsel ilişki sırasında oluşabilecek olası rahatsızlıkları önler, örneğin vajinal ıslaklık yaşamayan kadınlarda jel kullanımı çok etkilidir ve ağrı hissetmemek ve bundan zevk almamak önemlidir, zaman zaman vajinal ıslaklık oluşabilir.

Kayganlaştırıcı kullanımı veya doğumdan sonra cinsel ilişki sırasında, Jel kullanmak bu gibi durumları önleyebilir ve ıslak, kaygan bir ortam oluşturabilir. Bu yöntem uzun yıllardır tercih edilmekte ve kullanışlı bir yöntemdir. Erkekler için yağ, kadınların deneyimi kadar önemlidir. Erkeklerin katılımı da hem kendileri için hem de bir partnerle birlikte olduklarında rahatlama açısından önemli bir faktördür.

Markalarına Göre Kayganlaştırıcılar

Piyasada birçok yağ adı, markası ve modeli bulunmaktadır. Bunun nedeni ise cinsel sağlık malzemelerinin kullanımının her geçen gün artması ve jel kullanımının oldukça popüler bir ürün olarak bilinmesidir. Birçok kadın için jellerin vajinal rahatlık ve hoş kokuların yanı sıra temiz bir his yaşamasında ana etken olduğunu görebilirsiniz. Vajinal kokular bile kimyasal bileşenlerden oluşurken, jeller oldukça saf ve besleyici bir formüle sahiptir. İçeriğindeki zararlı maddeler doğrudan etki eder. Bu nedenle ile çok saf ve temiz bir formül üretilir.

Farklı Aromalarda Kayganlaştırıcılar

Aynı zamanda sadece cinsel ilişki sırasında değil, masaj sırasında da kullanılabilen bir üründür detaylardan da anlaşılacağı üzere besleyici ve doğal formüllü, masaj yağı olarak kullanıma uygun bir üründür. Hatta sağlıklı etkileri olan faydalı bir seçenek rahatlıkla kullanacağınız kayganlaştırıcılar arasından aromasını ve kokusunu beğeneceğinizi düşündüğünüz jel seçeneğini satın alarak bu eşsiz deneyimi bir an önce yaşayabilirsiniz.

Sağlık İçin Kayganlaştırıcılar

İlk kez deneyimleyenler neyi sevip neyi sevmediğini bilemediği için daha büyük veya daha küçük boyutlarda satışa sunulan seçenekler de mevcuttur. Lidokain çeşitleri, parfümlü, kokusuz, aromalı, yağlayıcı ve daha fazlası sunulmaktadır.

Mevcut stok için harika fiyatlar ile satılıktır. Tarzınıza, isteğinize ve ihtiyacınıza uygun alternatifi seçerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı geldiği için kendi evinizin rahatlığında cinsel sağlık alışverişi yapabilirsiniz. Gıda bazlı jeller birçok vücut ve cilt tipine uyumludur. Ayrıca yağlı dokuya sahip su bazlı kayganlaştırıcılar da bulunmaktadır. Tasarım yapısı ve sürekli güncellenen envanteri ile ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca ulaşabilirsiniz.

Keyifli Dakikalar İçin Kayganlaştırıcılar

Cinsel organlarınızda oluşturduğu nemin verdiği hafiflik hissi ile kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayan keyifli bir deneyim atmosferi yaratan ürünler, karşınızdakinin keyifli dakikalar geçirmesini çok mutlu ediyor. Hiç yaşamadınız, üründen korkabilirsiniz ya da uzak durabilirsiniz, alternatifler sizi acıya ya da yanmaya maruz bırakmaz.

Bu şekilde yapılandırıldığı için gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Doktorlar ve seksologlar tarafından tavsiye edilen bu malzemeler steril medikal kayganlaştırıcılar jel adı altında jel formunda da mevcuttur. Güvenilir yapısı tıbbi olduğu ve içeriği zararsız olduğu için korkmadan seçebileceğiniz ve deneyebileceğiniz güvenli seçeneklerdir. Ayrıca güvenle satın alabilir ve deneyimi yaşayabilirsiniz.

Model: ED-2820
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 120 ml Cabs Glide ürünü sayesinde cinsel hayattan beklentilerinizi maksimum seviyeye çıkartabileceğiniz gibi muhteşem bir geri dönüş sağlayabileceksiniz. Cinsel birlikteliklerin temeli olarak görülen bu sorunlar çözüldüğü takdirde başarısızlık oranınız oldukça düşük ol..
225,00TL
Model: ED-2819
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250 ml Her zaman ilişkilerinde kayganlaştırıcı ürünleri tercih eden kişilerin muhakkak sahip olması gereken bir ürünü sizlere tanıtacağız. Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 250 ml ürünü sizlere ilişkilerinizde ekstra haz ve mutluluk yaşayabilmeniz adına geliştirilmiş bir ..
249,00TL
Model: ED-2818
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 40 ml Cinsel birlikteliklerde önemli bir unsur olarak nitelendirilen bayanlardaki cinsel isteklilik duygusu her zaman ilişkilerinize yön vermek için değerlendirebileceğiniz bir konudur. Cinsel hayatın önemini daha iyi anlamak istiyorsanız tercih edeceğiniz cinsel takvi..
169,00TL
Model: ED-2851
Durex Play Kayganlaştırıcı Masaj Jeli Ucuz Özellikleri Kayganlaştırıcı ürünler cinsel ilişkilerin vazgeçilmezleri listesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Durex play kayganlaştırıcı masaj jeli ucuz ürünü alanında en tercih edilenlerdendir. Bunun sebeplerinden biri de kayganlık seviyesinin yüksek..
115,00TL
Model: ED-3021
Fang Chung Standlı 20´li Paket Kayganlaştırıcı Jel 40 ml Cinsel hayatınızda karşılaşacağınız bir takım sorunlar ilişkilerinizi tam anlamıyla yaşayabilmenizi engellemektedir. Özellikle bayanların yaşamış olduğu vajina kuruluğu gibi sorunlar ilişkilerde acı ve ağrı hissine yol açtığından dolayı ciddi ..
164,00TL
Model: ED-3361
Hot Glide Kayganlaştırıcı Jel 100 Ml Cinsel hayatınızı etkileyecek olan kayganlaştırıcı ürünler sayesinde her zaman başarıya bir adım daha yakın olabileceksiniz. Özellikle bayanların yaşamış olduğu bir takım cinsel sorunlar her zaman ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bayanların ilişkilerinde hisse..
129,00TL
Model: ED-3418
JoyGlide Çikolata Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Bayanlar cinsel hayatlarında kuruluk sorunundan dolayı sıkıntı çekebilmektedirler. Stresli bir günlük yaşam ve menopoz buna etki eden en önemli maddeler arasında yer alabilmektedir. Bu durumların devam etmesi halinde eşler arasında anlaşmazlıkların baş g..
119,00TL
Model: ED-3416
JoyGlide Çilek Aromalı Kayganlaştırıcı Jel 100 Cinsel hayatta hem bayanların hem de erkeklerin yaşadığı bir takım sıkıntılar ve haz almak adına bir takım eksiklikleri olabilmektedir. Son zamanlarda etkisini yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz kayganlaştırıcı jeller sayesinde cinsel hayattan beklent..
119,00TL
Model: ED-3415
JoyGlide Kayganlaştırıcı Jel 200 ml Her zaman muhteşem bir kayganlık isteyen kişilerin tercihi olan bu ürün sizlere kusursuz deneyim sunabilecektir. Cinsel hayatınızı olumlu yönde değiştirecek olan bu ürünün daha büyük boyuna sahip olarak her zaman ilişkilerinizde sizlere yetebilecek bir hazza ulaşm..
149,00TL
Model: ED-3414
JoyGlide Kayısı Aromalı Kayganlaştırıcı Jel 100 ml Kayganlaştırıcı jeller sayesinde cinsel hayatınıza farklılık katabileceğiniz gibi her zaman başarı oranı yüksek bir şekilde cinsel ilişki yaşayabileceksiniz. Cinsel hayatınıza renk katmak için tercih edebileceğiniz bu ürünler sizlere her zaman daha ..
119,00TL
Model: ED-3413
JoyGlide Şeftali Aromalı Kayganlaştırıcı Jel Yenilebilir kayganlaştırıcı jel kategorisinde yer alan bu ürün sizlere her zaman kusursuz bir deneyim sunabilmek amacıyla üretilmiştir. Cinsel isteksizliğin yanı sıra her zaman başarıya sizleri bir adım daha yakın tutabildiği gibi etkisini de gece boyunca..
119,00TL
Model: ED-3410
JoyGlide Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 60 ml Cinsel ilişkilerin mutlu bir son ile bitmesi için bir takım temel kurallar yer almaktadır. Bu kurallar arasında en önemli olanı ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz tüm sorunları ortadan kaldırmaktan ibarettir. Cinsel hayatın devamlılığı aşmanız gereken bu so..
99,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)